داروخانه خوب در بوشهر

 

یک داروخانه خوب از نظر مردم باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

وقتی مسئله سلامت مطرح می شود ، لازم است بدانیم که داروخانه های خوب و بد کدام داروخانه ها هستند.

شما باید بدانید که چه ویژگی هایی است که یک داروخانه خوب و بد را از هم متفاوت می کند. به یاد داشته باشید که، داروخانه، محلی برای  مراجعه­ ی مصرف کنندگان است و یک فعالیت  کاملا حیاتی در سیستم زندگی انسان به حساب می­ آید به همین دلیل باید مراقب باشید که داروها و سایر نیازهای دارویی خود را از کجا می خرید ویک داروخانه خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 

چه ویژگی هاییست که داروخانه شفا در بوشهر را از دیگر داروخانه ها در بوشهر متفاوت می کند؟

 • محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب؛

 

محصولات با کیفیت لازم نیست گران باشند، هنگام جستجوی داروخانه برای خرید داروهای تجویز شده خود ، مطمئن شوید که داروخانه برای داروی مورد نظرقیمت مناسب را در نظر گرفته است.

 • خدمات سریع و با کیفیت؛

 

چه کسی می خواهد به طور طولانی مدت بیش از 15 دقیقه در یک صف طولانی بایستد تا فقط نسخه خود را تحویل دهد؟ البته که هیچ کس نمیخواهد! همه ما خدمات سریع می خواهیم. به همین دلیل است که ، وقتی به دنبال داروخانه مناسب هستید، باید اطمینان حاصل کنید که آنها به سرعت و با بهترین شرایط به نیازهای شما پاسخ می دهند. این نوع خدمات قطعاً رضایت شما را به همراه خواهد داشت.

 

 • داروساز و پرسنل آگاه و با تجربه؛

 

ازدیگر ویژگی های یک داروخانه خوب، داشتن داروسازو پرسنل بسیار ماهر و مجرب است. همچنین با داشتن یک پزشک متخصص و ماهر، مطمئن هستید که آنها داروهای مناسب مورد نظر را به شما ارائه می دهند و توصیه های مناسبی در مورد دوز ، در دسترس بودن ، عوارض جانبی و سایر توصیه های مربوط به داروی شما می کنند.

ویژگی های ذکر شده در فوق و همچنین ویژگی های که در پایین بیان می شوند از ویژگی هاییست که داروخانه شفا را از دیگر داروخانه ها متفاوت می کند:

 • داشتن انواع دارو ها و همچنین دارو های کم یاب
 • داشتن مکمل های غذایی و ورزشی
 • داشتن محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت
 • مشاوره دارویی و آرایشی رایگان

 

چگونگی برخورد داروخانه شفا در زمان همه گیری ویروس کرونا (COVID-19)

 

داروسازان مدت ها است که قهرمانان بی پروا مراقبت های بهداشتی هستند. هنگامی که بیماران نمی توانند توصیه های پزشک معالج را دریافت کنند و به پزشک مراجعه نمی کنند، بسیاری از بیماریها و نگرانی های جسمی خود را به پزشک داروساز در داروخانه ها انتقال می دهند و از مشاوره ها و توصیه های آن ها بهره می برند.

 

داروخانه ها برای کمک به سالم ماندن جوامع بسیار مهم و حیاتی هستند. اما با توجه به بیماری همه گیر کرونا ویروس ، بسیاری از آنها در حال حاضر بدون داشتن تجهیزات محافظتی کار می کنند، علی رغم اینکه افراد بیمار و آسیب پذیر برای مشاوره مراجعه می کنند. اما داروخانه شفا با مدیریت خانم دکتر جمالی معتقد است که در این شرایط بسیار حساس، مهم ترین هدف داروخانه، سلامت مراجعه کنندگان و پرسنل داروخانه می باشد و برای تحقق این مهم و محافظت از کارکنان و بیماران در هنگام شیوع کرونا ویروس  اقدامات بسیار ویژه ای اندیشیده است که شامل:

 • گذاشتن یک پوشش در محل برای جلوگیری از آلودگی کارکنان.
 • تشویق بیماران به پرداخت با کارتهای اعتباری به جای پول نقد، بدون تماس دست.
 • محدودیت تعداد بیماران مجاز در یک زمان، در داروخانه و افزایش تعداد پرسنل برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و ارائه سریع خدمات.
 • ازبعضی بیماران خواسته می شود که برای تهیه نسخه های خاص بیرون از داروخانه منتظر باایستند.
 • استفاده از دستگاه الکل در هنگام ورود و خروج مراجعه کنندگان برای ضدعفونی کردن دست ها که عامل اصلی انتقال ویروس به شمار می روند.

 

 

 • شعار داروخانه شفا( برای_هم _ماسک_ بزنیم ) واستفاده تمام کارکنان از ماسک برای حفظ سلامتی خود و مراجعه کنندگان است.

 

 

داروسازان جامعه از متخصصین خدمات بهداشتی در خط مقدم هستند که خدمات خود را به صورت چهره به چهره با بیماران ارائه می دهند. با این حال ، تیم متعهد و وظیفه شناس داروخانه شفا برای محافظت از خود و بیماران خود از کرونا ویروس همه تلاش خود را می کنند. و آنچه که وظیفه همه است حفظ فاصله خود از کارکنان داروخانه و رعایت تمام  دستورالعمل های بهداشتی برای  در امان نگاه داشتن همگان از کرونا ویروس .

شما لایق بهترین ها هستید.تیم داروخانه شفا متشکل از متخصصان ماهر و آموزش دیده است که سالها تجربه در ارائه خدمات با کیفیت دارند. هم اکنون در داروخانه شفا از محصولات و خدمات با کیفیتی که شایسته شماست برخوردار شوید.

Call Now Button